Streetview Lawickse Allee 208 Wageningen

Lawickse Allee 208, 6709 DC Wageningen

184 m² Bouwjaar 1860

Lawickse Allee 208 is een woonhuis in Wageningen, gebouwd in 1860. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m² en een perceel van 883 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €599.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1860
Woonoppervlakte
184 m²
Perceeloppervlakte
883 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Lawickse Allee 208

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Wageningen

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Wageningen

315 Inwoners
130 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
114 Woningvoorraad
€599.000 Gem. woningwaarde Oude Nude
87% Koopwoningen
145 Inwoners per km²

Locatie van Lawickse Allee 208

Vergelijkbare woningen in Wageningen

Veelgestelde vragen over Lawickse Allee 208

Wat is de geschatte woningwaarde van Lawickse Allee 208?

De prijsindicatie voor Lawickse Allee 208 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Nude is €599.000. Dat komt neer op circa €3.255 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lawickse Allee 208 zich tot de wijk Oude Nude?

Lawickse Allee 208 is een woonhuis van 184 m² in de wijk Oude Nude. De buurt telt 114 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 145 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lawickse Allee 208?

Lawickse Allee 208 is een woonhuis in Oude Nude, gebouwd in 1860 (166 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lawickse Allee 208 vergeleken met de buurt?

Lawickse Allee 208 heeft 184 m² woonoppervlakte. Het perceel is 883 m². In Oude Nude ligt de gemiddelde woningwaarde op €599.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Oude Nude?

De wijk Oude Nude in Wageningen (Gelderland) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €599.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Nude?

Vanuit Lawickse Allee 208 in Oude Nude bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oude Nude?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lawickse Allee 208: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 2.6 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 2.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oude Nude?

Recreatie nabij Oude Nude: restaurant (1.5 km), cafe (1.8 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Lawickse Allee 208?