Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 327 m²
- Inhoud
- 447 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Dijkgraafseweg 50 B is een woonhuis in Wageningen, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 327 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dijkgraafseweg 50 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
6.9 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
1.6 kmDe prijsindicatie voor Dijkgraafseweg 50 B ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in De Buurt-West is €284.000. Dat komt neer op circa €2.202 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDijkgraafseweg 50 B is een woonhuis van 129 m² in de wijk De Buurt-West. De buurt telt 1.360 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.974 inwoners per km².
Dijkgraafseweg 50 B is een woonhuis in De Buurt-West, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Dijkgraafseweg 50 B heeft 129 m² woonoppervlakte en 447 m³ inhoud. Het perceel is 327 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Buurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dijkgraafseweg 50 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Dijkgraafseweg 50 B heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk De Buurt-West in Wageningen (Gelderland) kenmerkt zich door 2.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Dijkgraafseweg 50 B in De Buurt-West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dijkgraafseweg 50 B: ziekenhuis op 0.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.