Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1954
- Woonoppervlakte
- 188 m²
- Perceeloppervlakte
- 1345 m²
Bennekomseweg 83 is een woonhuis in Wageningen, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m² en een perceel van 1345 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €726.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bennekomseweg 83
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
5.8 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
3.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Eng is €726.000. Dat komt neer op circa €3.862 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBennekomseweg 83 is een woonhuis van 188 m² in de wijk De Eng. De buurt telt 179 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 277 inwoners per km².
Bennekomseweg 83 is een woonhuis in De Eng, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Bennekomseweg 83 heeft 188 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1345 m². In De Eng ligt de gemiddelde woningwaarde op €726.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bennekomseweg 83 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-10-20. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk De Eng in Wageningen (Gelderland) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €726.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Bennekomseweg 83 in De Eng bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bennekomseweg 83: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij De Eng: restaurant (0.8 km), cafe (1.9 km).