Portiekflat Generaal Foulkesweg 319 Wageningen

Generaal Foulkesweg 319, 6703 DM Wageningen

103 m² Bouwjaar 1972 3 kamers 1 slaapkamers Label C

Generaal Foulkesweg 319 is een portiekflat in Wageningen, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €541.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
103 m²
Inhoud
364 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
at_edge_of_woods, in_green_area

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Generaal Foulkesweg 319

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Generaal Foulkesweg 319

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
120.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
228.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wageningen

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Wageningen

945 Inwoners
470 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
479 Woningvoorraad
€541.000 Gem. woningwaarde Hamelakkers
91% Koopwoningen
3.014 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Generaal Foulkesweg 319

Vergelijkbare woningen in Wageningen

Veelgestelde vragen over Generaal Foulkesweg 319

Wat is de geschatte woningwaarde van Generaal Foulkesweg 319?

De prijsindicatie voor Generaal Foulkesweg 319 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Hamelakkers is €541.000. Dat komt neer op circa €5.252 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Generaal Foulkesweg 319 zich tot de wijk Hamelakkers?

Generaal Foulkesweg 319 is een portiekflat van 103 m² in de wijk Hamelakkers. De buurt telt 479 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.014 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Generaal Foulkesweg 319?

Generaal Foulkesweg 319 is een portiekflat in Hamelakkers, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Generaal Foulkesweg 319 vergeleken met de buurt?

Generaal Foulkesweg 319 heeft 103 m² woonoppervlakte en 364 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Hamelakkers ligt de gemiddelde woningwaarde op €541.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Generaal Foulkesweg 319 en wat betekent dat?

Generaal Foulkesweg 319 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-04-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Generaal Foulkesweg 319?

Generaal Foulkesweg 319 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Hamelakkers?

De wijk Hamelakkers in Wageningen (Gelderland) kenmerkt zich door 945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €541.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hamelakkers?

Vanuit Generaal Foulkesweg 319 in Hamelakkers bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 0.3 km.