Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 268 m²
- Perceeloppervlakte
- 989 m²
Generaal Foulkesweg 95 is een woonhuis in Wageningen, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 268 m² en een perceel van 989 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €541.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Generaal Foulkesweg 95
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
7.1 kmSnelweg oprit
0.3 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
1.6 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
2.4 kmDe prijsindicatie voor Generaal Foulkesweg 95 ligt rond €955.000 tot €1.205.000. De gemiddelde woningwaarde in Hamelakkers is €541.000. Dat komt neer op circa €2.019 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGeneraal Foulkesweg 95 is een woonhuis van 268 m² in de wijk Hamelakkers. De buurt telt 479 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.014 inwoners per km².
Generaal Foulkesweg 95 is een woonhuis in Hamelakkers, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Generaal Foulkesweg 95 heeft 268 m² woonoppervlakte. Het perceel is 989 m². In Hamelakkers ligt de gemiddelde woningwaarde op €541.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Generaal Foulkesweg 95 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-31. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Hamelakkers in Wageningen (Gelderland) kenmerkt zich door 945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €541.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Generaal Foulkesweg 95 in Hamelakkers bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 0.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Generaal Foulkesweg 95: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.9 km.