Streetview Dokter van Wieringenstraat 63 Waardenburg

Dokter van Wieringenstraat 63, 4181 BT Waardenburg

106 m² Bouwjaar 1985 5 kamers Label A

Dokter van Wieringenstraat 63 is een woonhuis in Waardenburg, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 215 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €346.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
215 m²
Inhoud
336 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Dokter van Wieringenstraat 63

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dokter van Wieringenstraat 63

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Waardenburg

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

3.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.4 km
Cultuur

Bioscoop

19.3 km

Buurtinformatie in Waardenburg

1760 Inwoners
680 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
663 Woningvoorraad
€346.000 Gem. woningwaarde Waardenburg
68% Koopwoningen
2.190 Inwoners per km²

Locatie van Dokter van Wieringenstraat 63

Vergelijkbare woningen in Waardenburg

Veelgestelde vragen over Dokter van Wieringenstraat 63

Wat is de geschatte woningwaarde van Dokter van Wieringenstraat 63?

De prijsindicatie voor Dokter van Wieringenstraat 63 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Waardenburg is €346.000. Dat komt neer op circa €3.264 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dokter van Wieringenstraat 63 zich tot de wijk Waardenburg?

Dokter van Wieringenstraat 63 is een woonhuis van 106 m² in de wijk Waardenburg. De buurt telt 663 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.190 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dokter van Wieringenstraat 63?

Dokter van Wieringenstraat 63 is een woonhuis in Waardenburg, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dokter van Wieringenstraat 63 vergeleken met de buurt?

Dokter van Wieringenstraat 63 heeft 106 m² woonoppervlakte en 336 m³ inhoud. Het perceel is 215 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Waardenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €346.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dokter van Wieringenstraat 63 en wat betekent dat?

Dokter van Wieringenstraat 63 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-09-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dokter van Wieringenstraat 63?

Dokter van Wieringenstraat 63 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Waardenburg?

De wijk Waardenburg in Waardenburg (Gelderland) kenmerkt zich door 1.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €346.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waardenburg?