Streetview Wim Suermondtstraat 1 Waalwijk

Wim Suermondtstraat 1, 5146 DR Waalwijk

264 m² Bouwjaar 2019 Label A

Wim Suermondtstraat 1 is een woonhuis in Waalwijk, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 264 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
264 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Wim Suermondtstraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wim Suermondtstraat 1

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Waalwijk

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

15.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

15.8 km

Buurtinformatie in Waalwijk

4315 Inwoners
1790 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1791 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Landgoed Driessen
65% Koopwoningen
2.593 Inwoners per km²

Locatie van Wim Suermondtstraat 1

Vergelijkbare woningen in Waalwijk

Veelgestelde vragen over Wim Suermondtstraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Wim Suermondtstraat 1?

De gemiddelde woningwaarde in Landgoed Driessen is €384.000. Dat komt neer op circa €1.455 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wim Suermondtstraat 1 zich tot de wijk Landgoed Driessen?

Wim Suermondtstraat 1 is een woonhuis van 264 m² in de wijk Landgoed Driessen. De buurt telt 1.791 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.593 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wim Suermondtstraat 1?

Wim Suermondtstraat 1 is een woonhuis in Landgoed Driessen, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wim Suermondtstraat 1 vergeleken met de buurt?

Wim Suermondtstraat 1 heeft 264 m² woonoppervlakte. In Landgoed Driessen ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wim Suermondtstraat 1 en wat betekent dat?

Wim Suermondtstraat 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Landgoed Driessen?

De wijk Landgoed Driessen in Waalwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landgoed Driessen?

Vanuit Wim Suermondtstraat 1 in Landgoed Driessen bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 15.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Landgoed Driessen?