Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 544 m²
- Inhoud
- 733 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Wim Sonneveldstraat 32 is een woonhuis in Waalwijk, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m², een perceel van 544 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €307.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wim Sonneveldstraat 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
14.9 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
15.6 kmDe prijsindicatie voor Wim Sonneveldstraat 32 ligt rond €450.000 tot €550.000. De gemiddelde woningwaarde in Zanddonk is €307.000. Dat komt neer op circa €1.512 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWim Sonneveldstraat 32 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Zanddonk. De buurt telt 2.075 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.348 inwoners per km².
Wim Sonneveldstraat 32 is een woonhuis in Zanddonk, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Wim Sonneveldstraat 32 heeft 203 m² woonoppervlakte en 733 m³ inhoud. Het perceel is 544 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 51 m² per kamer. In Zanddonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €307.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wim Sonneveldstraat 32 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-12-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Wim Sonneveldstraat 32 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Zanddonk in Waalwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €307.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Wim Sonneveldstraat 32 in Zanddonk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 14.9 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wim Sonneveldstraat 32: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.8 km.