Vrijstaande woning Burgemeester van Heystlaan 1 Waalwijk

Burgemeester van Heystlaan 1, 5142 VT Waalwijk

132 m² Bouwjaar 1960 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Burgemeester van Heystlaan 1 is een vrijstaande woning in Waalwijk, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 410 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €297.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
410 m²
Inhoud
531 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Heystlaan 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester van Heystlaan 1

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
223.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
292.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.89 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Waalwijk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

17.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

16.6 km

Buurtinformatie in Waalwijk

2135 Inwoners
1045 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1043 Woningvoorraad
€297.000 Gem. woningwaarde Baardwijk
51% Koopwoningen
3.325 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester van Heystlaan 1

Vergelijkbare woningen in Waalwijk

Veelgestelde vragen over Burgemeester van Heystlaan 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester van Heystlaan 1?

De prijsindicatie voor Burgemeester van Heystlaan 1 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Baardwijk is €297.000. Dat komt neer op circa €2.250 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester van Heystlaan 1 zich tot de wijk Baardwijk?

Burgemeester van Heystlaan 1 is een vrijstaande woning van 132 m² in de wijk Baardwijk. De buurt telt 1.043 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.325 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester van Heystlaan 1?

Burgemeester van Heystlaan 1 is een vrijstaande woning in Baardwijk, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester van Heystlaan 1 vergeleken met de buurt?

Burgemeester van Heystlaan 1 heeft 132 m² woonoppervlakte en 531 m³ inhoud. Het perceel is 410 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Baardwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €297.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester van Heystlaan 1 en wat betekent dat?

Burgemeester van Heystlaan 1 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-04-07. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester van Heystlaan 1?

Burgemeester van Heystlaan 1 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Baardwijk?

De wijk Baardwijk in Waalwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €297.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Baardwijk?