Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Henriëtte Roland Holststraat 8 Waalwijk

Henriëtte Roland Holststraat 8, 5142 ML Waalwijk

135 m² Bouwjaar 1988 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Henriëtte Roland Holststraat 8 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Waalwijk, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 247 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €288.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
247 m²
Inhoud
495 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Henriëtte Roland Holststraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Henriëtte Roland Holststraat 8

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (80.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

17.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

17 km

Buurtinformatie in Waalwijk

1970 Inwoners
960 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
945 Woningvoorraad
€288.000 Gem. woningwaarde De Hoef
57% Koopwoningen
5.952 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Henriëtte Roland Holststraat 8

Vergelijkbare woningen in Waalwijk

Veelgestelde vragen over Henriëtte Roland Holststraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Henriëtte Roland Holststraat 8?

De prijsindicatie voor Henriëtte Roland Holststraat 8 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in De Hoef is €288.000. Dat komt neer op circa €2.133 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Henriëtte Roland Holststraat 8 zich tot de wijk De Hoef?

Henriëtte Roland Holststraat 8 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 135 m² in de wijk De Hoef. De buurt telt 945 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.952 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Henriëtte Roland Holststraat 8?

Henriëtte Roland Holststraat 8 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in De Hoef, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Henriëtte Roland Holststraat 8 vergeleken met de buurt?

Henriëtte Roland Holststraat 8 heeft 135 m² woonoppervlakte en 495 m³ inhoud. Het perceel is 247 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In De Hoef ligt de gemiddelde woningwaarde op €288.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Henriëtte Roland Holststraat 8 en wat betekent dat?

Henriëtte Roland Holststraat 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-05-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Henriëtte Roland Holststraat 8?

Henriëtte Roland Holststraat 8 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 80 m².

Hoe is de woningmarkt in De Hoef?

De wijk De Hoef in Waalwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €288.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.