Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 220 m²
- Perceeloppervlakte
- 261 m²
- Inhoud
- 744 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Frederik Hendrikhof 12 A is een woonhuis in Waalwijk, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 261 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Frederik Hendrikhof 12 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
15.9 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
0.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
16.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Besoyen is €332.000. Dat komt neer op circa €1.509 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFrederik Hendrikhof 12 A is een woonhuis van 220 m² in de wijk Besoyen. De buurt telt 1.863 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.004 inwoners per km².
Frederik Hendrikhof 12 A is een woonhuis in Besoyen, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Frederik Hendrikhof 12 A heeft 220 m² woonoppervlakte en 744 m³ inhoud. Het perceel is 261 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Besoyen ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Frederik Hendrikhof 12 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Frederik Hendrikhof 12 A heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Besoyen in Waalwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Frederik Hendrikhof 12 A in Besoyen bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 15.9 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Frederik Hendrikhof 12 A: ziekenhuis op 0.5 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.2 km.