Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1952
- Woonoppervlakte
- 243 m²
- Perceeloppervlakte
- 944 m²
Wilhelminastraat 77 is een woonhuis in Waalwijk, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 243 m² en een perceel van 944 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €318.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wilhelminastraat 77
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
16.2 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
16.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Centrum is €318.000. Dat komt neer op circa €1.309 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWilhelminastraat 77 is een woonhuis van 243 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 2.709 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.480 inwoners per km².
Wilhelminastraat 77 is een woonhuis in Centrum, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Wilhelminastraat 77 heeft 243 m² woonoppervlakte. Het perceel is 944 m². In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €318.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wilhelminastraat 77 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-07-25. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.59 kg/jaar.
De wijk Centrum in Waalwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €318.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Wilhelminastraat 77 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 16.2 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wilhelminastraat 77: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Centrum: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).