Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Burgemeester van der Klokkenlaan 1 Waalwijk

Burgemeester van der Klokkenlaan 1, 5141 EE Waalwijk

136 m² Bouwjaar 1920 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Burgemeester van der Klokkenlaan 1 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Waalwijk, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 108 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €318.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
108 m²
Inhoud
593 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van der Klokkenlaan 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester van der Klokkenlaan 1

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
209.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
288.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.2%
CO₂-emissie
52.34 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

16.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

16.7 km

Buurtinformatie in Waalwijk

4725 Inwoners
2545 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2709 Woningvoorraad
€318.000 Gem. woningwaarde Centrum
44% Koopwoningen
4.480 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester van der Klokkenlaan 1

Vergelijkbare woningen in Waalwijk

Veelgestelde vragen over Burgemeester van der Klokkenlaan 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester van der Klokkenlaan 1?

De prijsindicatie voor Burgemeester van der Klokkenlaan 1 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €318.000. Dat komt neer op circa €2.338 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester van der Klokkenlaan 1 zich tot de wijk Centrum?

Burgemeester van der Klokkenlaan 1 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 136 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 2.709 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.480 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester van der Klokkenlaan 1?

Burgemeester van der Klokkenlaan 1 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Centrum, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester van der Klokkenlaan 1 vergeleken met de buurt?

Burgemeester van der Klokkenlaan 1 heeft 136 m² woonoppervlakte en 593 m³ inhoud. Het perceel is 108 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €318.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester van der Klokkenlaan 1 en wat betekent dat?

Burgemeester van der Klokkenlaan 1 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-11-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester van der Klokkenlaan 1?

Burgemeester van der Klokkenlaan 1 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Waalwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €318.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.