Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1951
- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- 184 m²
Ernst Casimirstraat 18 is een woonhuis in Waalre, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en een perceel van 184 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €462.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ernst Casimirstraat 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
6.6 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
1.2 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
5.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ekenrooi is €462.000. Dat komt neer op circa €5.775 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenErnst Casimirstraat 18 is een woonhuis van 80 m² in de wijk Ekenrooi. De buurt telt 1.632 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.752 inwoners per km².
Ernst Casimirstraat 18 is een woonhuis in Ekenrooi, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Ernst Casimirstraat 18 heeft 80 m² woonoppervlakte. Het perceel is 184 m². In Ekenrooi ligt de gemiddelde woningwaarde op €462.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ernst Casimirstraat 18 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-12-05. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Ekenrooi in Waalre (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €462.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Ernst Casimirstraat 18 in Ekenrooi bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 6.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ernst Casimirstraat 18: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.8 km.