Herenhuis, tussenwoning Burgemeester van Dommelenlaan 4 Waalre

Burgemeester van Dommelenlaan 4, 5583 AR Waalre

135 m² Bouwjaar 1956 6 kamers 5 slaapkamers Label E

Burgemeester van Dommelenlaan 4 is een herenhuis, tussenwoning in Waalre, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 311 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €516.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
311 m²
Inhoud
479 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met asbest en pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Dommelenlaan 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester van Dommelenlaan 4

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
224.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
320.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
59.44 kg/m²

Tuin
Ja (196.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Waalre

3805 Inwoners
1830 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1885 Woningvoorraad
€516.000 Gem. woningwaarde Aalst
64% Koopwoningen
1.970 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester van Dommelenlaan 4

Vergelijkbare woningen in Waalre

Veelgestelde vragen over Burgemeester van Dommelenlaan 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester van Dommelenlaan 4?

De prijsindicatie voor Burgemeester van Dommelenlaan 4 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalst is €516.000. Dat komt neer op circa €3.822 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester van Dommelenlaan 4 zich tot de wijk Aalst?

Burgemeester van Dommelenlaan 4 is een herenhuis, tussenwoning van 135 m² in de wijk Aalst. De buurt telt 1.885 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.970 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester van Dommelenlaan 4?

Burgemeester van Dommelenlaan 4 is een herenhuis, tussenwoning in Aalst, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester van Dommelenlaan 4 vergeleken met de buurt?

Burgemeester van Dommelenlaan 4 heeft 135 m² woonoppervlakte en 479 m³ inhoud. Het perceel is 311 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Aalst ligt de gemiddelde woningwaarde op €516.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester van Dommelenlaan 4 en wat betekent dat?

Burgemeester van Dommelenlaan 4 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-12-05. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 59.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester van Dommelenlaan 4?

Burgemeester van Dommelenlaan 4 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 196 m².

Hoe is de woningmarkt in Aalst?

De wijk Aalst in Waalre (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €516.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalst?