Streetview Hoge Duinlaan 16 Waalre

Hoge Duinlaan 16, 5582 KG Waalre

841 m² Bouwjaar 1970 11 kamers 7 slaapkamers Label C

Hoge Duinlaan 16 is een woonhuis in Waalre, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 841 m², een perceel van 4520 m² en 11 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €516.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
841 m²
Perceeloppervlakte
4520 m²
Inhoud
1300 m³
Kamers
11
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hoge Duinlaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoge Duinlaan 16

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Waalre

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Waalre

3805 Inwoners
1830 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1885 Woningvoorraad
€516.000 Gem. woningwaarde Aalst
64% Koopwoningen
1.970 Inwoners per km²

Locatie van Hoge Duinlaan 16

Vergelijkbare woningen in Waalre

Veelgestelde vragen over Hoge Duinlaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoge Duinlaan 16?

De prijsindicatie voor Hoge Duinlaan 16 ligt rond €1.285.000 tot €1.535.000. De gemiddelde woningwaarde in Aalst is €516.000. Dat komt neer op circa €614 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoge Duinlaan 16 zich tot de wijk Aalst?

Hoge Duinlaan 16 is een woonhuis van 841 m² in de wijk Aalst. De buurt telt 1.885 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.970 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoge Duinlaan 16?

Hoge Duinlaan 16 is een woonhuis in Aalst, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hoge Duinlaan 16 vergeleken met de buurt?

Hoge Duinlaan 16 heeft 841 m² woonoppervlakte en 1300 m³ inhoud. Het perceel is 4520 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 76 m² per kamer. In Aalst ligt de gemiddelde woningwaarde op €516.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoge Duinlaan 16 en wat betekent dat?

Hoge Duinlaan 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-05-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoge Duinlaan 16?

Hoge Duinlaan 16 heeft 11 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Aalst?

De wijk Aalst in Waalre (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €516.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Aalst?

Vanuit Hoge Duinlaan 16 in Aalst bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.