Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 204 m²
- Perceeloppervlakte
- 715 m²
Koningin Julianalaan 2 is een woonhuis in Waalre, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m² en een perceel van 715 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €516.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningin Julianalaan 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
6.5 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
5.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Aalst is €516.000. Dat komt neer op circa €2.529 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningin Julianalaan 2 is een woonhuis van 204 m² in de wijk Aalst. De buurt telt 1.885 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.970 inwoners per km².
Koningin Julianalaan 2 is een woonhuis in Aalst, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Koningin Julianalaan 2 heeft 204 m² woonoppervlakte. Het perceel is 715 m². In Aalst ligt de gemiddelde woningwaarde op €516.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koningin Julianalaan 2 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-03-14. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 67.76 kg/jaar.
De wijk Aalst in Waalre (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €516.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Koningin Julianalaan 2 in Aalst bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koningin Julianalaan 2: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.8 km.