Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 840 m²
Michiel de Ruyterstraat 101 is een woonhuis in Waalre, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m² en een perceel van 840 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €516.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Michiel de Ruyterstraat 101
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
6.5 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
5.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Aalst is €516.000. Dat komt neer op circa €3.018 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMichiel de Ruyterstraat 101 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Aalst. De buurt telt 1.885 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.970 inwoners per km².
Michiel de Ruyterstraat 101 is een woonhuis in Aalst, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Michiel de Ruyterstraat 101 heeft 171 m² woonoppervlakte. Het perceel is 840 m². In Aalst ligt de gemiddelde woningwaarde op €516.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Michiel de Ruyterstraat 101 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-03-29. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 76.33 kg/jaar.
De wijk Aalst in Waalre (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €516.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Michiel de Ruyterstraat 101 in Aalst bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Michiel de Ruyterstraat 101: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.8 km.