Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1956
- Woonoppervlakte
- 169 m²
- Perceeloppervlakte
- 668 m²
Adriaen Poirterslaan 17 is een woonhuis in Waalre, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m² en een perceel van 668 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €431.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Adriaen Poirterslaan 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1 kmTreinstation
6.4 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
5.5 kmDe prijsindicatie voor Adriaen Poirterslaan 17 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Voldijn is €431.000. Dat komt neer op circa €2.550 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAdriaen Poirterslaan 17 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Voldijn. De buurt telt 1.318 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.678 inwoners per km².
Adriaen Poirterslaan 17 is een woonhuis in Voldijn, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Adriaen Poirterslaan 17 heeft 169 m² woonoppervlakte. Het perceel is 668 m². In Voldijn ligt de gemiddelde woningwaarde op €431.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Adriaen Poirterslaan 17 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
De wijk Voldijn in Waalre (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €431.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Adriaen Poirterslaan 17 in Voldijn bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Adriaen Poirterslaan 17: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.6 km.
Recreatie nabij Voldijn: restaurant (0.5 km), cafe (2.4 km).
De prijsindicatie ligt rond €340.000 tot €390.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Voldijn is €431.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.