Streetview Bolksheuvel 54 Waalre

Bolksheuvel 54, 5581 VC Waalre

233 m² Bouwjaar 1991

Bolksheuvel 54 is een woonhuis in Waalre, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m² en een perceel van 6010 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €848.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
233 m²
Perceeloppervlakte
6010 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bolksheuvel 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Waalre

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

9.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Waalre

560 Inwoners
205 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
225 Woningvoorraad
€848.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen
78% Koopwoningen
35 Inwoners per km²

Locatie van Bolksheuvel 54

Vergelijkbare woningen in Waalre

Veelgestelde vragen over Bolksheuvel 54

Wat is de geschatte woningwaarde van Bolksheuvel 54?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen is €848.000. Dat komt neer op circa €3.639 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bolksheuvel 54 zich tot de wijk Verspreide huizen?

Bolksheuvel 54 is een woonhuis van 233 m² in de wijk Verspreide huizen. De buurt telt 225 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 35 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bolksheuvel 54?

Bolksheuvel 54 is een woonhuis in Verspreide huizen, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bolksheuvel 54 vergeleken met de buurt?

Bolksheuvel 54 heeft 233 m² woonoppervlakte. Het perceel is 6010 m². In Verspreide huizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €848.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen?

De wijk Verspreide huizen in Waalre (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €848.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen?

Vanuit Bolksheuvel 54 in Verspreide huizen bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 9.3 km, snelwegoprit op 4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bolksheuvel 54: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 2.8 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 4.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide huizen?

Recreatie nabij Verspreide huizen: restaurant (1 km), cafe (1.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Bolksheuvel 54?