Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- 505 m²
Petersburgstraat 8 is een woonhuis in Vriezenveen, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m² en een perceel van 505 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €289.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Petersburgstraat 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
8.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vriezenveen-Centrum is €289.000. Dat komt neer op circa €1.762 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPetersburgstraat 8 is een woonhuis van 164 m² in de wijk Vriezenveen-Centrum. De buurt telt 1.348 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.731 inwoners per km².
Petersburgstraat 8 is een woonhuis in Vriezenveen-Centrum, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Petersburgstraat 8 heeft 164 m² woonoppervlakte. Het perceel is 505 m². In Vriezenveen-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €289.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vriezenveen-Centrum in Vriezenveen (Overijssel) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €289.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Petersburgstraat 8 in Vriezenveen-Centrum bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Petersburgstraat 8: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Vriezenveen-Centrum: restaurant (0.4 km), cafe (2.2 km).
Een woningrapport voor Petersburgstraat 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vriezenveen-Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1975, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.