Herenhuis, vrijstaande woning Platanenplein 10 Vriezenveen

Platanenplein 10, 7671 HJ Vriezenveen

272 m² Bouwjaar 1937 8 kamers 7 slaapkamers Label D

Platanenplein 10 is een herenhuis, vrijstaande woning in Vriezenveen, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 272 m², een perceel van 595 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €289.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
272 m²
Perceeloppervlakte
595 m²
Inhoud
1026 m³
Kamers
8
Slaapkamers
7
Indicatie vraagprijs
€680.000 tot €780.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Platanenplein 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Platanenplein 10

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
183.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
274.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.04 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Brandveiligheid en Energie Prestatie Advies

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Vriezenveen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Vriezenveen

2650 Inwoners
1240 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1348 Woningvoorraad
€289.000 Gem. woningwaarde Vriezenveen-Centrum
39% Koopwoningen
1.731 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Platanenplein 10

Vergelijkbare woningen in Vriezenveen

Veelgestelde vragen over Platanenplein 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Platanenplein 10?

De prijsindicatie voor Platanenplein 10 ligt rond €680.000 tot €780.000. De gemiddelde woningwaarde in Vriezenveen-Centrum is €289.000. Dat komt neer op circa €1.062 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Platanenplein 10 zich tot de wijk Vriezenveen-Centrum?

Platanenplein 10 is een herenhuis, vrijstaande woning van 272 m² in de wijk Vriezenveen-Centrum. De buurt telt 1.348 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.731 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Platanenplein 10?

Platanenplein 10 is een herenhuis, vrijstaande woning in Vriezenveen-Centrum, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Platanenplein 10 vergeleken met de buurt?

Platanenplein 10 heeft 272 m² woonoppervlakte en 1026 m³ inhoud. Het perceel is 595 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Vriezenveen-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €289.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Platanenplein 10 en wat betekent dat?

Platanenplein 10 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-12-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Platanenplein 10?

Platanenplein 10 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vriezenveen-Centrum?

De wijk Vriezenveen-Centrum in Vriezenveen (Overijssel) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €289.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vriezenveen-Centrum?