Eengezinswoning, vrijstaande woning Boerhaavelaan 2 Vriezenveen

Boerhaavelaan 2, 7671 HA Vriezenveen

136 m² Bouwjaar 1963 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Boerhaavelaan 2 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Vriezenveen, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 633 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €289.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
633 m²
Inhoud
606 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Boerhaavelaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boerhaavelaan 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
212.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
277.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.77 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Vriezenveen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Vriezenveen

2650 Inwoners
1240 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1348 Woningvoorraad
€289.000 Gem. woningwaarde Vriezenveen-Centrum
39% Koopwoningen
1.731 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boerhaavelaan 2

Vergelijkbare woningen in Vriezenveen

Veelgestelde vragen over Boerhaavelaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Boerhaavelaan 2?

De prijsindicatie voor Boerhaavelaan 2 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Vriezenveen-Centrum is €289.000. Dat komt neer op circa €2.125 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boerhaavelaan 2 zich tot de wijk Vriezenveen-Centrum?

Boerhaavelaan 2 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 136 m² in de wijk Vriezenveen-Centrum. De buurt telt 1.348 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.731 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boerhaavelaan 2?

Boerhaavelaan 2 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Vriezenveen-Centrum, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Boerhaavelaan 2 vergeleken met de buurt?

Boerhaavelaan 2 heeft 136 m² woonoppervlakte en 606 m³ inhoud. Het perceel is 633 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Vriezenveen-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €289.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boerhaavelaan 2 en wat betekent dat?

Boerhaavelaan 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-01-10. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boerhaavelaan 2?

Boerhaavelaan 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Vriezenveen-Centrum?

De wijk Vriezenveen-Centrum in Vriezenveen (Overijssel) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €289.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vriezenveen-Centrum?

Vanuit Boerhaavelaan 2 in Vriezenveen-Centrum bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.