Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 188 m²
- Perceeloppervlakte
- 790 m²
- Inhoud
- 665 m³
- Kamers
- 6
Boerhaavelaan 12 is een woonhuis in Vriezenveen, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m², een perceel van 790 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €289.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Boerhaavelaan 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
8.5 kmDe prijsindicatie voor Boerhaavelaan 12 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Vriezenveen-Centrum is €289.000. Dat komt neer op circa €1.537 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBoerhaavelaan 12 is een woonhuis van 188 m² in de wijk Vriezenveen-Centrum. De buurt telt 1.348 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.731 inwoners per km².
Boerhaavelaan 12 is een woonhuis in Vriezenveen-Centrum, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Boerhaavelaan 12 heeft 188 m² woonoppervlakte en 665 m³ inhoud. Het perceel is 790 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Vriezenveen-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €289.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Boerhaavelaan 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.47 kg/jaar.
Boerhaavelaan 12 heeft 6 kamers.
De wijk Vriezenveen-Centrum in Vriezenveen (Overijssel) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €289.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Boerhaavelaan 12 in Vriezenveen-Centrum bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Boerhaavelaan 12: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.5 km.