Vrijstaande woning Zevenbergjesweg 29 36A Voorthuizen

Zevenbergjesweg 29 36A, 3781 NV Voorthuizen

52 m² Bouwjaar 2006 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Zevenbergjesweg 29 36A is een vrijstaande woning in Voorthuizen, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m², een perceel van 319 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €553.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
52 m²
Perceeloppervlakte
319 m²
Inhoud
54 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€160.000 tot €185.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, outside_built_up_area, in_green_area, in_recreation_park

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Zevenbergjesweg 29 36A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zevenbergjesweg 29 36A

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
159.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
240.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.34 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorthuizen

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

18 km

Buurtinformatie in Voorthuizen

3360 Inwoners
1250 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1191 Woningvoorraad
€553.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Voorthuizen
74% Koopwoningen
161 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zevenbergjesweg 29 36A

Vergelijkbare woningen in Voorthuizen

Veelgestelde vragen over Zevenbergjesweg 29 36A

Wat is de geschatte woningwaarde van Zevenbergjesweg 29 36A?

De prijsindicatie voor Zevenbergjesweg 29 36A ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Voorthuizen is €553.000. Dat komt neer op circa €10.635 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zevenbergjesweg 29 36A zich tot de wijk Buitengebied Voorthuizen?

Zevenbergjesweg 29 36A is een vrijstaande woning van 52 m² in de wijk Buitengebied Voorthuizen. De buurt telt 1.191 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 161 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zevenbergjesweg 29 36A?

Zevenbergjesweg 29 36A is een vrijstaande woning in Buitengebied Voorthuizen, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zevenbergjesweg 29 36A vergeleken met de buurt?

Zevenbergjesweg 29 36A heeft 52 m² woonoppervlakte en 54 m³ inhoud. Het perceel is 319 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Buitengebied Voorthuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €553.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zevenbergjesweg 29 36A en wat betekent dat?

Zevenbergjesweg 29 36A heeft energielabel C. Geldig tot 2031-10-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zevenbergjesweg 29 36A?

Zevenbergjesweg 29 36A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Voorthuizen?

De wijk Buitengebied Voorthuizen in Voorthuizen (Gelderland) kenmerkt zich door 3.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €553.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Voorthuizen?