Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 1875
- Woonoppervlakte
- 54 m²
Bonenkampsweg 4 0001 is een woning in Voorst, gebouwd in 1875. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €476.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bonenkampsweg 4 0001
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
0.4 kmKinderdagverblijf
2.6 kmMiddelbare school
7 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
11.6 kmRestaurant
1.1 kmCafé
5.6 kmBibliotheek
7 kmBioscoop
8.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Gietelo-Bussloo is €476.000. Dat komt neer op circa €8.815 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBonenkampsweg 4 0001 is een woning van 54 m² in de wijk Verspreide huizen Gietelo-Bussloo. De buurt telt 51 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26 inwoners per km².
Bonenkampsweg 4 0001 is een woning in Verspreide huizen Gietelo-Bussloo, gebouwd in 1875 (151 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Bonenkampsweg 4 0001 heeft 54 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Gietelo-Bussloo ligt de gemiddelde woningwaarde op €476.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Gietelo-Bussloo in Voorst (Gelderland) kenmerkt zich door 110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €476.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Bonenkampsweg 4 0001 in Verspreide huizen Gietelo-Bussloo bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 0.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bonenkampsweg 4 0001: ziekenhuis op 11.6 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.6 km, middelbare school op 7 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Gietelo-Bussloo: restaurant (1.1 km), cafe (5.6 km).
Een woningrapport voor Bonenkampsweg 4 0001 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Gietelo-Bussloo. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1875, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.