Hoekwoning Jan van Brakelplantsoen 14 Voorschoten

Jan van Brakelplantsoen 14, 2253 TD Voorschoten

138 m² Bouwjaar 1969 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Jan van Brakelplantsoen 14 is een hoekwoning in Voorschoten, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 251 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
251 m²
Inhoud
438 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€555.000 tot €655.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Jan van Brakelplantsoen 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van Brakelplantsoen 14

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
135.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
127.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
39.3%
CO₂-emissie
22.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorschoten

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Voorschoten

5725 Inwoners
2640 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2573 Woningvoorraad
€418.000 Gem. woningwaarde Noord-Hofland
57% Koopwoningen
5.225 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan van Brakelplantsoen 14

Vergelijkbare woningen in Voorschoten

Veelgestelde vragen over Jan van Brakelplantsoen 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Brakelplantsoen 14?

De prijsindicatie voor Jan van Brakelplantsoen 14 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Noord-Hofland is €418.000. Dat komt neer op circa €3.029 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Brakelplantsoen 14 zich tot de wijk Noord-Hofland?

Jan van Brakelplantsoen 14 is een hoekwoning van 138 m² in de wijk Noord-Hofland. De buurt telt 2.573 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.225 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Brakelplantsoen 14?

Jan van Brakelplantsoen 14 is een hoekwoning in Noord-Hofland, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jan van Brakelplantsoen 14 vergeleken met de buurt?

Jan van Brakelplantsoen 14 heeft 138 m² woonoppervlakte en 438 m³ inhoud. Het perceel is 251 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Noord-Hofland ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van Brakelplantsoen 14 en wat betekent dat?

Jan van Brakelplantsoen 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan van Brakelplantsoen 14?

Jan van Brakelplantsoen 14 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Noord-Hofland?

De wijk Noord-Hofland in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noord-Hofland?