Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 202 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
John F. Kennedyplantsoen 55 is een woonhuis in Voorschoten, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m² en een perceel van 136 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €571.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor John F. Kennedyplantsoen 55
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
3.9 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
5 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Boschgeest is €571.000. Dat komt neer op circa €2.827 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJohn F. Kennedyplantsoen 55 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Boschgeest. De buurt telt 791 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.630 inwoners per km².
John F. Kennedyplantsoen 55 is een woonhuis in Boschgeest, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
John F. Kennedyplantsoen 55 heeft 202 m² woonoppervlakte. Het perceel is 136 m². In Boschgeest ligt de gemiddelde woningwaarde op €571.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
John F. Kennedyplantsoen 55 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.95 kg/jaar.
De wijk Boschgeest in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €571.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit John F. Kennedyplantsoen 55 in Boschgeest bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van John F. Kennedyplantsoen 55: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 3.9 km.