Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1967
- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 159 m²
- Inhoud
- 400 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 28 is een woonhuis in Voorschoten, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 159 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €571.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
3.9 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
5 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
1.3 kmDe prijsindicatie voor Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 28 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Boschgeest is €571.000. Dat komt neer op circa €3.993 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBaron Schimmelpenninck van der Oyelaan 28 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Boschgeest. De buurt telt 791 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.630 inwoners per km².
Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 28 is een woonhuis in Boschgeest, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 28 heeft 143 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 159 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Boschgeest ligt de gemiddelde woningwaarde op €571.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 28 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-03-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 5633.25 kg/jaar.
Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 28 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Boschgeest in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €571.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 28 in Boschgeest bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.