Halfvrijstaande woning Frans Halsplantsoen 4 Voorschoten

Frans Halsplantsoen 4, 2251 XJ Voorschoten

96 m² Bouwjaar 2000 4 kamers 3 slaapkamers Label UNKNOWN

Frans Halsplantsoen 4 is een halfvrijstaande woning in Voorschoten, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 2535 m² en 4 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
2535 m²
Inhoud
346 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
on_navigable_waterway, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Frans Halsplantsoen 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frans Halsplantsoen 4

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Voorschoten

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Voorschoten

3780 Inwoners
1760 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1812 Woningvoorraad
€341.000 Gem. woningwaarde Vlietwijk
45% Koopwoningen
7.464 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Frans Halsplantsoen 4

Vergelijkbare woningen in Voorschoten

Veelgestelde vragen over Frans Halsplantsoen 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Frans Halsplantsoen 4?

De prijsindicatie voor Frans Halsplantsoen 4 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Vlietwijk is €341.000. Dat komt neer op circa €3.552 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frans Halsplantsoen 4 zich tot de wijk Vlietwijk?

Frans Halsplantsoen 4 is een halfvrijstaande woning van 96 m² in de wijk Vlietwijk. De buurt telt 1.812 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.464 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frans Halsplantsoen 4?

Frans Halsplantsoen 4 is een halfvrijstaande woning in Vlietwijk, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Frans Halsplantsoen 4 vergeleken met de buurt?

Frans Halsplantsoen 4 heeft 96 m² woonoppervlakte en 346 m³ inhoud. Het perceel is 2535 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Vlietwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frans Halsplantsoen 4 en wat betekent dat?

Frans Halsplantsoen 4 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Frans Halsplantsoen 4?

Frans Halsplantsoen 4 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Vlietwijk?

De wijk Vlietwijk in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.780 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €341.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vlietwijk?

Vanuit Frans Halsplantsoen 4 in Vlietwijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.6 km.