Streetview Mina Krusemanhof 11 Voorschoten

Mina Krusemanhof 11, 2251 WD Voorschoten

208 m² Bouwjaar 2018 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Mina Krusemanhof 11 is een woonhuis in Voorschoten, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m², een perceel van 489 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €695.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
208 m²
Perceeloppervlakte
489 m²
Inhoud
800 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Mina Krusemanhof 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mina Krusemanhof 11

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
82.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
107.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.2%
CO₂-emissie
18.63 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorschoten

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Voorschoten

2220 Inwoners
955 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
952 Woningvoorraad
€695.000 Gem. woningwaarde Krimwijk
67% Koopwoningen
4.625 Inwoners per km²

Locatie van Mina Krusemanhof 11

Vergelijkbare woningen in Voorschoten

Veelgestelde vragen over Mina Krusemanhof 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Mina Krusemanhof 11?

De prijsindicatie voor Mina Krusemanhof 11 ligt rond €865.000 tot €1.115.000. De gemiddelde woningwaarde in Krimwijk is €695.000. Dat komt neer op circa €3.341 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mina Krusemanhof 11 zich tot de wijk Krimwijk?

Mina Krusemanhof 11 is een woonhuis van 208 m² in de wijk Krimwijk. De buurt telt 952 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.625 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mina Krusemanhof 11?

Mina Krusemanhof 11 is een woonhuis in Krimwijk, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Mina Krusemanhof 11 vergeleken met de buurt?

Mina Krusemanhof 11 heeft 208 m² woonoppervlakte en 800 m³ inhoud. Het perceel is 489 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Krimwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €695.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mina Krusemanhof 11 en wat betekent dat?

Mina Krusemanhof 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-08-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mina Krusemanhof 11?

Mina Krusemanhof 11 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Krimwijk?

De wijk Krimwijk in Voorschoten (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €695.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Krimwijk?

Vanuit Mina Krusemanhof 11 in Krimwijk bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.