Streetview Bosboom-Toussaintstraat 15 Voorburg

Bosboom-Toussaintstraat 15, 2274 LX Voorburg

69 m² Bouwjaar 1963 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Bosboom-Toussaintstraat 15 is een appartement in Voorburg, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
69 m²
Inhoud
223 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Bosboom-Toussaintstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bosboom-Toussaintstraat 15

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
219.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
300.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Voorburg

1160 Inwoners
530 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
505 Woningvoorraad
€434.000 Gem. woningwaarde Bovenveen zuid
81% Koopwoningen
10.129 Inwoners per km²

Locatie van Bosboom-Toussaintstraat 15

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Bosboom-Toussaintstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Bosboom-Toussaintstraat 15?

De gemiddelde woningwaarde in Bovenveen zuid is €434.000. Dat komt neer op circa €6.290 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bosboom-Toussaintstraat 15 zich tot de wijk Bovenveen zuid?

Bosboom-Toussaintstraat 15 is een appartement van 69 m² in de wijk Bovenveen zuid. De buurt telt 505 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.129 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bosboom-Toussaintstraat 15?

Bosboom-Toussaintstraat 15 is een appartement in Bovenveen zuid, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bosboom-Toussaintstraat 15 vergeleken met de buurt?

Bosboom-Toussaintstraat 15 heeft 69 m² woonoppervlakte en 223 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Bovenveen zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bosboom-Toussaintstraat 15 en wat betekent dat?

Bosboom-Toussaintstraat 15 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-08-17. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bosboom-Toussaintstraat 15?

Bosboom-Toussaintstraat 15 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bovenveen zuid?

De wijk Bovenveen zuid in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bovenveen zuid?

Vanuit Bosboom-Toussaintstraat 15 in Bovenveen zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.3 km.