Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Perceeloppervlakte
- 229 m²
- Inhoud
- 510 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Laan van Nieuw Oosteinde 171 is een woonhuis in Voorburg, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 229 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Laan van Nieuw Oosteinde 171
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bovenveen zuid is €434.000. Dat komt neer op circa €2.466 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLaan van Nieuw Oosteinde 171 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Bovenveen zuid. De buurt telt 505 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.129 inwoners per km².
Laan van Nieuw Oosteinde 171 is een woonhuis in Bovenveen zuid, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Laan van Nieuw Oosteinde 171 heeft 176 m² woonoppervlakte en 510 m³ inhoud. Het perceel is 229 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Bovenveen zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Laan van Nieuw Oosteinde 171 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.42 kg/jaar.
Laan van Nieuw Oosteinde 171 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Bovenveen zuid in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Laan van Nieuw Oosteinde 171 in Bovenveen zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.3 km.