Portiekflat Populierendreef 241 Voorburg

Populierendreef 241, 2272 RE Voorburg

72 m² Bouwjaar 1974 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Populierendreef 241 is een portiekflat in Voorburg, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €354.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
72 m²
Inhoud
228 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Populierendreef 241

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Populierendreef 241

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
103.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
215.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.84 kg/m²

Parkeertype
Op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeergarage
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Voorburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Voorburg

2160 Inwoners
1125 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1122 Woningvoorraad
€354.000 Gem. woningwaarde Essesteijn / Dreven
64% Koopwoningen
5.119 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Populierendreef 241

Vergelijkbare woningen in Voorburg

Veelgestelde vragen over Populierendreef 241

Wat is de geschatte woningwaarde van Populierendreef 241?

De prijsindicatie voor Populierendreef 241 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Essesteijn / Dreven is €354.000. Dat komt neer op circa €4.917 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Populierendreef 241 zich tot de wijk Essesteijn / Dreven?

Populierendreef 241 is een portiekflat van 72 m² in de wijk Essesteijn / Dreven. De buurt telt 1.122 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.119 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Populierendreef 241?

Populierendreef 241 is een portiekflat in Essesteijn / Dreven, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Populierendreef 241 vergeleken met de buurt?

Populierendreef 241 heeft 72 m² woonoppervlakte en 228 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Essesteijn / Dreven ligt de gemiddelde woningwaarde op €354.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Populierendreef 241 en wat betekent dat?

Populierendreef 241 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Populierendreef 241?

Populierendreef 241 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Essesteijn / Dreven?

De wijk Essesteijn / Dreven in Voorburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €354.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Essesteijn / Dreven?

Vanuit Populierendreef 241 in Essesteijn / Dreven bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.