Streetview Populierenstraat 14 Vogelwaarde

Populierenstraat 14, 4581 BS Vogelwaarde

54 m² Bouwjaar 1984 Label A

Populierenstraat 14 is een appartement in Vogelwaarde, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
54 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Populierenstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Populierenstraat 14

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.09
CO₂-emissie
2382.61 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vogelwaarde

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

6 km
Vervoer

Treinstation

42.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.7 km
Gezondheid

Apotheek

5.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.9 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

7.2 km
Cultuur

Bibliotheek

6.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.9 km

Buurtinformatie in Vogelwaarde

975 Inwoners
410 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
425 Woningvoorraad
€284.000 Gem. woningwaarde Boschkapelle
82% Koopwoningen
1.605 Inwoners per km²

Locatie van Populierenstraat 14

Vergelijkbare woningen in Vogelwaarde

Veelgestelde vragen over Populierenstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Populierenstraat 14?

De gemiddelde woningwaarde in Boschkapelle is €284.000. Dat komt neer op circa €5.259 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Populierenstraat 14 zich tot de wijk Boschkapelle?

Populierenstraat 14 is een appartement van 54 m² in de wijk Boschkapelle. De buurt telt 425 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.605 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Populierenstraat 14?

Populierenstraat 14 is een appartement in Boschkapelle, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Populierenstraat 14 vergeleken met de buurt?

Populierenstraat 14 heeft 54 m² woonoppervlakte. In Boschkapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Populierenstraat 14 en wat betekent dat?

Populierenstraat 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-04-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2382.61 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Boschkapelle?

De wijk Boschkapelle in Vogelwaarde (Zeeland) kenmerkt zich door 975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boschkapelle?

Vanuit Populierenstraat 14 in Boschkapelle bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 6 km, treinstation op 42.1 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Boschkapelle?

Zorg en onderwijs in de buurt van Populierenstraat 14: ziekenhuis op 8.9 km, apotheek op 5.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 9.7 km.