Vrijstaande woning Populierenstraat 35 Vogelwaarde

Populierenstraat 35, 4581 BR Vogelwaarde

135 m² Bouwjaar 1972 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Populierenstraat 35 is een vrijstaande woning in Vogelwaarde, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 588 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €284.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
588 m²
Inhoud
577 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Populierenstraat 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Populierenstraat 35

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
149.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
203.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.6%
CO₂-emissie
36.34 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Vogelwaarde

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

6 km
Vervoer

Treinstation

42.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

9.7 km
Gezondheid

Apotheek

5.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.9 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

7.2 km
Cultuur

Bibliotheek

6.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.9 km

Buurtinformatie in Vogelwaarde

975 Inwoners
410 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
425 Woningvoorraad
€284.000 Gem. woningwaarde Boschkapelle
82% Koopwoningen
1.605 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Populierenstraat 35

Vergelijkbare woningen in Vogelwaarde

Veelgestelde vragen over Populierenstraat 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Populierenstraat 35?

De prijsindicatie voor Populierenstraat 35 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Boschkapelle is €284.000. Dat komt neer op circa €2.104 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Populierenstraat 35 zich tot de wijk Boschkapelle?

Populierenstraat 35 is een vrijstaande woning van 135 m² in de wijk Boschkapelle. De buurt telt 425 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.605 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Populierenstraat 35?

Populierenstraat 35 is een vrijstaande woning in Boschkapelle, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Populierenstraat 35 vergeleken met de buurt?

Populierenstraat 35 heeft 135 m² woonoppervlakte en 577 m³ inhoud. Het perceel is 588 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Boschkapelle ligt de gemiddelde woningwaarde op €284.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Populierenstraat 35 en wat betekent dat?

Populierenstraat 35 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Populierenstraat 35?

Populierenstraat 35 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Boschkapelle?

De wijk Boschkapelle in Vogelwaarde (Zeeland) kenmerkt zich door 975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €284.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boschkapelle?

Vanuit Populierenstraat 35 in Boschkapelle bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 6 km, treinstation op 42.1 km, snelwegoprit op 2.2 km.