Eengezinswoning, vrijstaande woning Gravin Adahof 22 Vogelenzang

Gravin Adahof 22, 2114 DW Vogelenzang

179 m² Bouwjaar 1989 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Gravin Adahof 22 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Vogelenzang, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m², een perceel van 525 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €493.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
525 m²
Inhoud
700 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€890.000 tot €990.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Gravin Adahof 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gravin Adahof 22

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
136.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
190.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.7%
CO₂-emissie
35.35 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (191.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Vogelenzang

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.5 km

Buurtinformatie in Vogelenzang

2020 Inwoners
915 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
905 Woningvoorraad
€493.000 Gem. woningwaarde Vogelenzang
59% Koopwoningen
2.162 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gravin Adahof 22

Vergelijkbare woningen in Vogelenzang

Veelgestelde vragen over Gravin Adahof 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Gravin Adahof 22?

De prijsindicatie voor Gravin Adahof 22 ligt rond €890.000 tot €990.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelenzang is €493.000. Dat komt neer op circa €2.754 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gravin Adahof 22 zich tot de wijk Vogelenzang?

Gravin Adahof 22 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 179 m² in de wijk Vogelenzang. De buurt telt 905 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.162 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gravin Adahof 22?

Gravin Adahof 22 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Vogelenzang, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gravin Adahof 22 vergeleken met de buurt?

Gravin Adahof 22 heeft 179 m² woonoppervlakte en 700 m³ inhoud. Het perceel is 525 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Vogelenzang ligt de gemiddelde woningwaarde op €493.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gravin Adahof 22 en wat betekent dat?

Gravin Adahof 22 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gravin Adahof 22?

Gravin Adahof 22 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 191 m².

Hoe is de woningmarkt in Vogelenzang?

De wijk Vogelenzang in Vogelenzang (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €493.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelenzang?

Vanuit Gravin Adahof 22 in Vogelenzang bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.3 km.