Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2022
- Woonoppervlakte
- 205 m²
- Perceeloppervlakte
- 966 m²
- Inhoud
- 800 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Vrijburgstraat 67 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m², een perceel van 966 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €328.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vrijburgstraat 67
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
2.7 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
4.3 kmBioscoop
4.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in West-Souburg is €328.000. Dat komt neer op circa €1.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVrijburgstraat 67 is een woonhuis van 205 m² in de wijk West-Souburg. De buurt telt 826 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.293 inwoners per km².
Vrijburgstraat 67 is een woonhuis in West-Souburg, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Vrijburgstraat 67 heeft 205 m² woonoppervlakte en 800 m³ inhoud. Het perceel is 966 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In West-Souburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €328.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vrijburgstraat 67 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-07-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3.03 kg/jaar.
Vrijburgstraat 67 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk West-Souburg in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €328.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Vrijburgstraat 67 in West-Souburg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vrijburgstraat 67: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 1.2 km.