Streetview Lammerenburgweg 22 Vlissingen

Lammerenburgweg 22, 4386 GX Vlissingen

258 m² Bouwjaar 2006 6 kamers 5 slaapkamers Label A+

Lammerenburgweg 22 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 258 m², een perceel van 839 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €434.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
258 m²
Perceeloppervlakte
839 m²
Inhoud
830 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Lammerenburgweg 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lammerenburgweg 22

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
103.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
104.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.6%
CO₂-emissie
19.22 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Vlissingen

1150 Inwoners
425 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
427 Woningvoorraad
€434.000 Gem. woningwaarde Lammerenburg
98% Koopwoningen
2.941 Inwoners per km²

Locatie van Lammerenburgweg 22

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Lammerenburgweg 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Lammerenburgweg 22?

De gemiddelde woningwaarde in Lammerenburg is €434.000. Dat komt neer op circa €1.682 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lammerenburgweg 22 zich tot de wijk Lammerenburg?

Lammerenburgweg 22 is een woonhuis van 258 m² in de wijk Lammerenburg. De buurt telt 427 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.941 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lammerenburgweg 22?

Lammerenburgweg 22 is een woonhuis in Lammerenburg, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lammerenburgweg 22 vergeleken met de buurt?

Lammerenburgweg 22 heeft 258 m² woonoppervlakte en 830 m³ inhoud. Het perceel is 839 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Lammerenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €434.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lammerenburgweg 22 en wat betekent dat?

Lammerenburgweg 22 heeft energielabel A+. Geldig tot 2031-06-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lammerenburgweg 22?

Lammerenburgweg 22 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lammerenburg?

De wijk Lammerenburg in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €434.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lammerenburg?

Vanuit Lammerenburgweg 22 in Lammerenburg bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.