Eengezinswoning, hoekwoning Earlisehof 1 Vlissingen

Earlisehof 1, 4386 EP Vlissingen

125 m² Bouwjaar 2022 5 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Earlisehof 1 is een eengezinswoning, hoekwoning in Vlissingen, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 193 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €328.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
193 m²
Inhoud
469 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Earlisehof 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Earlisehof 1

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
76.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
30.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
73.8%
CO₂-emissie
7.07 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (109.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2130 Inwoners
830 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
826 Woningvoorraad
€328.000 Gem. woningwaarde West-Souburg
96% Koopwoningen
3.293 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Earlisehof 1

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Earlisehof 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Earlisehof 1?

De prijsindicatie voor Earlisehof 1 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in West-Souburg is €328.000. Dat komt neer op circa €2.624 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Earlisehof 1 zich tot de wijk West-Souburg?

Earlisehof 1 is een eengezinswoning, hoekwoning van 125 m² in de wijk West-Souburg. De buurt telt 826 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.293 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Earlisehof 1?

Earlisehof 1 is een eengezinswoning, hoekwoning in West-Souburg, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Earlisehof 1 vergeleken met de buurt?

Earlisehof 1 heeft 125 m² woonoppervlakte en 469 m³ inhoud. Het perceel is 193 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In West-Souburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €328.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Earlisehof 1 en wat betekent dat?

Earlisehof 1 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-08-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Earlisehof 1?

Earlisehof 1 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 109 m².

Hoe is de woningmarkt in West-Souburg?

De wijk West-Souburg in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €328.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij West-Souburg?

Vanuit Earlisehof 1 in West-Souburg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.