Streetview Zoutewelle 14 Vlissingen

Zoutewelle 14, 4386 EN Vlissingen

174 m² Bouwjaar 2023 6 kamers 5 slaapkamers Label A+++

Zoutewelle 14 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 320 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €328.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
320 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zoutewelle 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zoutewelle 14

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
71.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
30.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
72%
CO₂-emissie
7.11 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2130 Inwoners
830 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
826 Woningvoorraad
€328.000 Gem. woningwaarde West-Souburg
96% Koopwoningen
3.293 Inwoners per km²

Locatie van Zoutewelle 14

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Zoutewelle 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Zoutewelle 14?

De gemiddelde woningwaarde in West-Souburg is €328.000. Dat komt neer op circa €1.885 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zoutewelle 14 zich tot de wijk West-Souburg?

Zoutewelle 14 is een woonhuis van 174 m² in de wijk West-Souburg. De buurt telt 826 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.293 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zoutewelle 14?

Zoutewelle 14 is een woonhuis in West-Souburg, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zoutewelle 14 vergeleken met de buurt?

Zoutewelle 14 heeft 174 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 320 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In West-Souburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €328.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zoutewelle 14 en wat betekent dat?

Zoutewelle 14 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-01-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zoutewelle 14?

Zoutewelle 14 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in West-Souburg?

De wijk West-Souburg in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €328.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij West-Souburg?

Vanuit Zoutewelle 14 in West-Souburg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.