Bovenwoning Kanariesprenk 45 Vlissingen

Kanariesprenk 45, 4386 DE Vlissingen

64 m² Bouwjaar 1980 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Kanariesprenk 45 is een bovenwoning in Vlissingen, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €233.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
64 m²
Inhoud
242 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€185.000 tot €210.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kanariesprenk 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kanariesprenk 45

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
132.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
179.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Vlissingen

1080 Inwoners
510 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
515 Woningvoorraad
€233.000 Gem. woningwaarde Papegaaienburg - Hofwijk
79% Koopwoningen
5.151 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kanariesprenk 45

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Kanariesprenk 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Kanariesprenk 45?

De prijsindicatie voor Kanariesprenk 45 ligt rond €185.000 tot €210.000. De gemiddelde woningwaarde in Papegaaienburg - Hofwijk is €233.000. Dat komt neer op circa €3.641 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kanariesprenk 45 zich tot de wijk Papegaaienburg - Hofwijk?

Kanariesprenk 45 is een bovenwoning van 64 m² in de wijk Papegaaienburg - Hofwijk. De buurt telt 515 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.151 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kanariesprenk 45?

Kanariesprenk 45 is een bovenwoning in Papegaaienburg - Hofwijk, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kanariesprenk 45 vergeleken met de buurt?

Kanariesprenk 45 heeft 64 m² woonoppervlakte en 242 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Papegaaienburg - Hofwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €233.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kanariesprenk 45 en wat betekent dat?

Kanariesprenk 45 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-07-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kanariesprenk 45?

Kanariesprenk 45 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Papegaaienburg - Hofwijk?

De wijk Papegaaienburg - Hofwijk in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €233.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Papegaaienburg - Hofwijk?

Vanuit Kanariesprenk 45 in Papegaaienburg - Hofwijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.