Streetview Steengrachtstraat 23 Vlissingen

Steengrachtstraat 23, 4386 AR Vlissingen

73 m² Bouwjaar 1967 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Steengrachtstraat 23 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m², een perceel van 146 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €328.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
73 m²
Perceeloppervlakte
146 m²
Inhoud
288 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Steengrachtstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steengrachtstraat 23

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
111.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
129.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23.5%
CO₂-emissie
21.76 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2130 Inwoners
830 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
826 Woningvoorraad
€328.000 Gem. woningwaarde West-Souburg
96% Koopwoningen
3.293 Inwoners per km²

Locatie van Steengrachtstraat 23

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Steengrachtstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Steengrachtstraat 23?

De prijsindicatie voor Steengrachtstraat 23 ligt rond €125.000 tot €150.000. De gemiddelde woningwaarde in West-Souburg is €328.000. Dat komt neer op circa €4.493 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steengrachtstraat 23 zich tot de wijk West-Souburg?

Steengrachtstraat 23 is een woonhuis van 73 m² in de wijk West-Souburg. De buurt telt 826 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.293 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steengrachtstraat 23?

Steengrachtstraat 23 is een woonhuis in West-Souburg, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Steengrachtstraat 23 vergeleken met de buurt?

Steengrachtstraat 23 heeft 73 m² woonoppervlakte en 288 m³ inhoud. Het perceel is 146 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In West-Souburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €328.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Steengrachtstraat 23 en wat betekent dat?

Steengrachtstraat 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Steengrachtstraat 23?

Steengrachtstraat 23 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in West-Souburg?

De wijk West-Souburg in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €328.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij West-Souburg?

Vanuit Steengrachtstraat 23 in West-Souburg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.