2-onder-1-kapwoning Josine Reulinglaan 29 Vlissingen

Josine Reulinglaan 29, 4385 KW Vlissingen

102 m² Bouwjaar 1998 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Josine Reulinglaan 29 is een 2-onder-1-kapwoning in Vlissingen, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 237 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
237 m²
Inhoud
392 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Josine Reulinglaan 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Josine Reulinglaan 29

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
116.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
149.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19%
CO₂-emissie
26.26 kg/m²

Tuin
Ja (112.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Vlissingen

1680 Inwoners
700 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
703 Woningvoorraad
€352.000 Gem. woningwaarde Rosenburg
99% Koopwoningen
4.689 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Josine Reulinglaan 29

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Josine Reulinglaan 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Josine Reulinglaan 29?

De prijsindicatie voor Josine Reulinglaan 29 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Rosenburg is €352.000. Dat komt neer op circa €3.451 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Josine Reulinglaan 29 zich tot de wijk Rosenburg?

Josine Reulinglaan 29 is een 2-onder-1-kapwoning van 102 m² in de wijk Rosenburg. De buurt telt 703 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.689 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Josine Reulinglaan 29?

Josine Reulinglaan 29 is een 2-onder-1-kapwoning in Rosenburg, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Josine Reulinglaan 29 vergeleken met de buurt?

Josine Reulinglaan 29 heeft 102 m² woonoppervlakte en 392 m³ inhoud. Het perceel is 237 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Rosenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Josine Reulinglaan 29 en wat betekent dat?

Josine Reulinglaan 29 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-06-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Josine Reulinglaan 29?

Josine Reulinglaan 29 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 112 m².

Hoe is de woningmarkt in Rosenburg?

De wijk Rosenburg in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rosenburg?

Vanuit Josine Reulinglaan 29 in Rosenburg bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.