Vrijstaande woning Annie Romeinlaan 5 Vlissingen

Annie Romeinlaan 5, 4385 KD Vlissingen

127 m² Bouwjaar 1991 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Annie Romeinlaan 5 is een vrijstaande woning in Vlissingen, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 456 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
456 m²
Inhoud
607 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
3
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Annie Romeinlaan 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Annie Romeinlaan 5

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Vlissingen

1680 Inwoners
700 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
703 Woningvoorraad
€352.000 Gem. woningwaarde Rosenburg
99% Koopwoningen
4.689 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Annie Romeinlaan 5

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Annie Romeinlaan 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Annie Romeinlaan 5?

De prijsindicatie voor Annie Romeinlaan 5 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Rosenburg is €352.000. Dat komt neer op circa €2.772 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Annie Romeinlaan 5 zich tot de wijk Rosenburg?

Annie Romeinlaan 5 is een vrijstaande woning van 127 m² in de wijk Rosenburg. De buurt telt 703 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.689 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Annie Romeinlaan 5?

Annie Romeinlaan 5 is een vrijstaande woning in Rosenburg, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Annie Romeinlaan 5 vergeleken met de buurt?

Annie Romeinlaan 5 heeft 127 m² woonoppervlakte en 607 m³ inhoud. Het perceel is 456 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Rosenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Annie Romeinlaan 5 en wat betekent dat?

Annie Romeinlaan 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Annie Romeinlaan 5?

Annie Romeinlaan 5 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rosenburg?

De wijk Rosenburg in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rosenburg?

Vanuit Annie Romeinlaan 5 in Rosenburg bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.