Streetview Zuilenburg 50 Vlissingen

Zuilenburg 50, 4385 GW Vlissingen

122 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Zuilenburg 50 is een appartement in Vlissingen, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €176.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
122 m²
Inhoud
342 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Zuilenburg 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuilenburg 50

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2115 Inwoners
975 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
973 Woningvoorraad
€176.000 Gem. woningwaarde Bossenburgh - Weyevliet
59% Koopwoningen
4.560 Inwoners per km²

Locatie van Zuilenburg 50

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Zuilenburg 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuilenburg 50?

De prijsindicatie voor Zuilenburg 50 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Bossenburgh - Weyevliet is €176.000. Dat komt neer op circa €1.443 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuilenburg 50 zich tot de wijk Bossenburgh - Weyevliet?

Zuilenburg 50 is een appartement van 122 m² in de wijk Bossenburgh - Weyevliet. De buurt telt 973 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.560 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuilenburg 50?

Zuilenburg 50 is een appartement in Bossenburgh - Weyevliet, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zuilenburg 50 vergeleken met de buurt?

Zuilenburg 50 heeft 122 m² woonoppervlakte en 342 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Bossenburgh - Weyevliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €176.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuilenburg 50 en wat betekent dat?

Zuilenburg 50 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-07-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zuilenburg 50?

Zuilenburg 50 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bossenburgh - Weyevliet?

De wijk Bossenburgh - Weyevliet in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €176.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bossenburgh - Weyevliet?

Vanuit Zuilenburg 50 in Bossenburgh - Weyevliet bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.