Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 218 m²
- Perceeloppervlakte
- 826 m²
Albert van Dalsumlaan 13 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 218 m² en een perceel van 826 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €400.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Albert van Dalsumlaan 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
5.2 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Paauwenburg West is €400.000. Dat komt neer op circa €1.835 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAlbert van Dalsumlaan 13 is een woonhuis van 218 m² in de wijk Paauwenburg West. De buurt telt 899 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.612 inwoners per km².
Albert van Dalsumlaan 13 is een woonhuis in Paauwenburg West, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Albert van Dalsumlaan 13 heeft 218 m² woonoppervlakte. Het perceel is 826 m². In Paauwenburg West ligt de gemiddelde woningwaarde op €400.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Paauwenburg West in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €400.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Albert van Dalsumlaan 13 in Paauwenburg West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Albert van Dalsumlaan 13: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.5 km.
Recreatie nabij Paauwenburg West: restaurant (0.7 km), cafe (1.4 km).
Een woningrapport voor Albert van Dalsumlaan 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Paauwenburg West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.