Eengezinswoning, tussenwoning Troelstraweg 435 Vlissingen

Troelstraweg 435, 4384 GT Vlissingen

112 m² Bouwjaar 1982 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Troelstraweg 435 is een eengezinswoning, tussenwoning in Vlissingen, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 162 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €215.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
162 m²
Inhoud
399 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Troelstraweg 435

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Troelstraweg 435

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
96.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
161 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.49 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (29.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Vlissingen

1525 Inwoners
805 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
808 Woningvoorraad
€215.000 Gem. woningwaarde Paauwenburg Noordoost
60% Koopwoningen
5.558 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Troelstraweg 435

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Troelstraweg 435

Wat is de geschatte woningwaarde van Troelstraweg 435?

De prijsindicatie voor Troelstraweg 435 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Paauwenburg Noordoost is €215.000. Dat komt neer op circa €1.920 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Troelstraweg 435 zich tot de wijk Paauwenburg Noordoost?

Troelstraweg 435 is een eengezinswoning, tussenwoning van 112 m² in de wijk Paauwenburg Noordoost. De buurt telt 808 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.558 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Troelstraweg 435?

Troelstraweg 435 is een eengezinswoning, tussenwoning in Paauwenburg Noordoost, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Troelstraweg 435 vergeleken met de buurt?

Troelstraweg 435 heeft 112 m² woonoppervlakte en 399 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Paauwenburg Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €215.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Troelstraweg 435 en wat betekent dat?

Troelstraweg 435 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-10-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Troelstraweg 435?

Troelstraweg 435 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 29 m².

Hoe is de woningmarkt in Paauwenburg Noordoost?

De wijk Paauwenburg Noordoost in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €215.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paauwenburg Noordoost?