Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Ruys de Beerenbrouckstraat 165 Vlissingen

Ruys de Beerenbrouckstraat 165, 4384 ES Vlissingen

133 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Ruys de Beerenbrouckstraat 165 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Vlissingen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 324 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €215.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
324 m²
Inhoud
555 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Daktype
Tentdak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Ruys de Beerenbrouckstraat 165

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruys de Beerenbrouckstraat 165

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
104.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.3%
CO₂-emissie
23.11 kg/m²

Tuin
Ja (160.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Vlissingen

1525 Inwoners
805 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
808 Woningvoorraad
€215.000 Gem. woningwaarde Paauwenburg Noordoost
60% Koopwoningen
5.558 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ruys de Beerenbrouckstraat 165

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Ruys de Beerenbrouckstraat 165

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruys de Beerenbrouckstraat 165?

De prijsindicatie voor Ruys de Beerenbrouckstraat 165 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Paauwenburg Noordoost is €215.000. Dat komt neer op circa €1.617 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruys de Beerenbrouckstraat 165 zich tot de wijk Paauwenburg Noordoost?

Ruys de Beerenbrouckstraat 165 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 133 m² in de wijk Paauwenburg Noordoost. De buurt telt 808 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.558 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruys de Beerenbrouckstraat 165?

Ruys de Beerenbrouckstraat 165 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Paauwenburg Noordoost, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ruys de Beerenbrouckstraat 165 vergeleken met de buurt?

Ruys de Beerenbrouckstraat 165 heeft 133 m² woonoppervlakte en 555 m³ inhoud. Het perceel is 324 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Paauwenburg Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €215.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruys de Beerenbrouckstraat 165 en wat betekent dat?

Ruys de Beerenbrouckstraat 165 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ruys de Beerenbrouckstraat 165?

Ruys de Beerenbrouckstraat 165 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 160 m².

Hoe is de woningmarkt in Paauwenburg Noordoost?

De wijk Paauwenburg Noordoost in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €215.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.