Streetview Albert Cuyplaan 36 Vlissingen

Albert Cuyplaan 36, 4383 XG Vlissingen

80 m² Bouwjaar 1948 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Albert Cuyplaan 36 is een woonhuis in Vlissingen, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m², een perceel van 125 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €159.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
80 m²
Perceeloppervlakte
125 m²
Inhoud
290 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Albert Cuyplaan 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Albert Cuyplaan 36

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Vlissingen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Vlissingen

2065 Inwoners
1205 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1198 Woningvoorraad
€159.000 Gem. woningwaarde Hercules Segherslaan e.o.
38% Koopwoningen
4.368 Inwoners per km²

Locatie van Albert Cuyplaan 36

Vergelijkbare woningen in Vlissingen

Veelgestelde vragen over Albert Cuyplaan 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Albert Cuyplaan 36?

De prijsindicatie voor Albert Cuyplaan 36 ligt rond €70.000 tot €95.000. De gemiddelde woningwaarde in Hercules Segherslaan e.o. is €159.000. Dat komt neer op circa €1.988 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Albert Cuyplaan 36 zich tot de wijk Hercules Segherslaan e.o.?

Albert Cuyplaan 36 is een woonhuis van 80 m² in de wijk Hercules Segherslaan e.o.. De buurt telt 1.198 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.368 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Albert Cuyplaan 36?

Albert Cuyplaan 36 is een woonhuis in Hercules Segherslaan e.o., gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Albert Cuyplaan 36 vergeleken met de buurt?

Albert Cuyplaan 36 heeft 80 m² woonoppervlakte en 290 m³ inhoud. Het perceel is 125 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Hercules Segherslaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €159.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Albert Cuyplaan 36 en wat betekent dat?

Albert Cuyplaan 36 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Albert Cuyplaan 36?

Albert Cuyplaan 36 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hercules Segherslaan e.o.?

De wijk Hercules Segherslaan e.o. in Vlissingen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.065 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €159.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hercules Segherslaan e.o.?

Vanuit Albert Cuyplaan 36 in Hercules Segherslaan e.o. bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.1 km.